تبلیغات
دنیای این روزای من - آب درمانی شگفت انگیز
چهارشنبه 19 خرداد 1389

آب درمانی شگفت انگیز

   نوشته شده توسط: مینا    نوع مطلب :زندگی سالم ،

هر روز 6 لیوان، یعنی  1.5 لیتر آب نوشیده و به این ترتیب از خوردن دارو و قرص، تزریق، تشخیص پزشکی، ویزیت دکتر و غیره اجتناب کنید.

قبل از انجام این کار، هرگز نمی توانید اثر شگفت انگیز آن را باور کنید.

لیست بیماری هایی که می توانند از طریق آب درمانی مداوا شوند:

چاقی، آرتروز، سینوزیت، تپش قلب، سر گیجه، فشار خون/ فشار بالا، کم خونی ، رماتیسم(درد مفاصل/ ماهیچه ها)، فلج عمومی، سنگ کلیه، بیماریهای دستگاه ادرار و تناسلی، اسید بالا، سرفه، سرطان خون، آسم، برونشیت، سل ریوی، مننژیت، یبوست، انگل، دیابت، بیماری های چشمی، اسهال خونی، بیماری های معده و روده، سرطان رحم، ورم روده راست، خونریزی و التهاب درد چشم(سرخی چشم)، عادت ماهانه نامنظم، سرطان سینه، التهاب حنجره، سردرد.

به ادامه مطلب توجه کنید.

روش درمان:

صبح زود، پس از بر خواستن از رختخواب،(حتی قبل از مسواک زدن) 1.5 لیتر یعنی 5 تا 6 لیوان آب بنوشید. پس از آن می توانید صورت خود را بشویید. توجه به این نکته بسیار ضروریست که یک ساعت قبل و بعد از نوشیدن این 1.5 لیتر آب نباید هیچ چیز دیگری، اعم از نوشیدنی و غذا های جامد، مصرف شود. در صورت نیاز می توانید برای این منظور از آب جوشیده وتصفیه شده استفاده نمایید.

نوشیدن  1.5لیتر آب در یک زمان ، دشوار است، اما بتدریج به آن عادت خواهید کرد. برای شروع ابتدا می توانید 4 لیوان آب نوشیده و پس از یک فاصله 2 دقیقه ای، 2 لیوان دیگر بنوشید. ممکن است لازم باشد که 2 تا 3 بار در ساعت ادرار نمایید، اما این مسئله پس از مدتی عادی خواهد شد.

از طریق تحقیق و تجربه:

بیماری های زیر با این درمان، طی زمان مشخص شده زیر، بهبود می یابد:

یبوست_ 1 روز

خاصیت اسیدی(ترش کردن)_ 2 روز

دیابت_ 7 روز

سرطان_ 4 هفته

 TBریوی_ 3 ماه

BP و فشار خون بالا_ 4 ماه

توجه:

توصیه می شود که افرادیکه از آرتروز یا روماتیسم رنج می برند، این درمان را 3 بار در روز یعنی صبح، ظهر و شب، یک ساعت قبل از غذا بمدت یک هفته انجام دهند، و پس از آن 2 بار در روز تا زمانیکه بیماری برطرف شود این کار ادامه دهند.

آب سالم و پاکیزه جگونه عمل می کند؟

مصرف آب آشامیدنی عادی به روش صحیح، بدن انسان را تصفیه می نماید. این کار از طریق ایجاد خون تازه، کارایی روده بزرگ را بیشتر می نماید. این کار در اصطلاح پزشکی، خونسازی نامیده می شود. فعال شدن لایه های مخاطی روده ها با این روش، یک حقیقت انکار ناپذیر است، درست مثل تئوری تولید خون تازه و جدید بوسیله لایه های مخاطی.

در صورت پاک شدن روده بزرگ، مواد معدنی موجود در غذایی که چند بار در روز وارد بدن می شود، جذب بدن شده و بوسیله عمل لایه های مخاطی روده به درون خون تازه باز می گردد خون در بهبود بخشیدن به بیماری های مزمن و بازگرداندن سلامتی، یک فاکتور بسیار مهم است، و به همین دلیل باید بطور منظم آب مصرف نمود.

زندگی کوتاه است، پس برای بدست آوردن آن تلاش کنید.

                                                                                                              دکتر محمود حسین